header-new2

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

ПРЕДСТАВНИКИ ТИСМЕНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ, ПРИСВЯЧЕНИХ РЯТУВАЛЬНИКАМ-ДОБРОВОЛЬЦЯМ

15У понеділок, 17 червня, у селі Маріямпіль Дубовецької громади відбулися заходи, присвячені рятувальникам-добровольцям, участь в яких взяли міжнародні партнери з Республіки Польща, добровільні пожежні команди з Хмельниччини, Львівщини, Рівненщини та Тернопільщини, представники територіальних громад, представники ГУ ДСНС в Івано-Франківській та Тернопільській областях.
Тисменицьку громаду на заходах представили начальник відділу освіти Марія Глова, в.о. директора КП «Інноваційна компанія» Любов Лаврик та рятувальники новоствореної добровільної пожежної команди села Липівка.
Захід розпочався урочистим проходженням добровільних пожежних команд. Згодом капелан Асоціації добровольців Івано-Франківщини Олег Каськів відслужив молебень за здоров’я усіх рятувальників у єдиному в Україні Біблійному саду.
Також усі присутні мали змогу побачити функціонування Літньої школи безпеки життєдіяльності для дітей, яка проводиться у формі табору на базі ДПК Лани у Дубовецькій територіальній громаді. До слова, участь у таборі беруть десять дітей захисників із Тисменицької громади. Мета такої школи- навчання дітей діям у різних надзвичайних ситуаціях.
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
join-us-facebook 
1645021179
 
ЦНАП
 
diia1-1
 
gid1
 
єдопомога
 
265x245
 протидія насильству
 
el vpered
 
Фотоклуб КОЛУМБ м.Тисмениця