header-new2

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ НА ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЗВАННЯ «НАРОДНОГО»

1У неділю, 16 червня, у Народному домі м.Тисмениця відбувся звітний концерт народного аматорського ансамблю танцю «Тисменичанка», народного аматорського хорового колективу «Благовіст» та народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Перлина» на підтвердження звання "народного". Захід відвідали міський голова Тетяна Градюк та перший заступник Руслан Фармус. Благословив дійство на добрий початок отець Руслан Андрусяк.
Колективи продемонстрували кращі вокальні і танцювальні номери.
За підсумками концертної програми усі колективи удостоїлися високих схвальних оцінок.
6
 
 
2
 
 
3
 
4
 
5
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
1
 
Довідково:
Народний аматорський хоровий колектив «Благовіст» під керівництвом Руслани Ракети заснований у 2000 році при клубі «Слобода» м. Тисмениця. Як результат творчої наполегливої праці у 2006 році колективу присвоєно звання «народний». Особлива увага у діяльності хору приділяється участі у богослужіннях церкви Св. Миколая. Колектив здійснює виїзні концерти, бере участь у різноманітних фестивалях. Репертуар хору налічує твори, в яких відображено багатий колорит справжнього народного хорового мистецтва. Значну увагу в підборі репертуару керівник звертає на духовні надбання та пісенні зразки місцевого автентичного фольклору.
Жіночий вокальний ансамбль «Перлина» під керівництвом Марії Борис, заслуженого працівника культури України, створений у лютому 1989 року. Його учасниками стали викладачі загальноосвітньої школи та шкіл мистецтв. У 1999 році ансамблю було присвоєно звання «народний аматорський». Сповідуючи свої творчі переконання, вони понад чверть століття популяризують це мистецтво не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Їх творчий доробок – це близько сотні вокальних творів різної тематики: народні, духовні, естрадні, джазові, пісні українських та зарубіжних композиторів. Але перевагу колектив віддає народній пісні. Свій творчий успіх учасниці «Перлини» засвідчили у кількох аудіоальбомах, відеофільмі «З пісенного джерела» та в пісенному збірнику «Співає «Перлина». До того ж «Перлина» – перший лауреат районної премії імені Романа Федоріва.
Народний аматорський ансамбль танцю «Тисменичанка» створений у 1969 році при Народному домі м. Тисмениця за ініціативи першого керівника, заслуженого працівника культури України – Яреми Галиги .У 1977 році колективу присвоєно звання «народний». За весь період своєї роботи ансамбль брав активну участь не тільки у районних та обласних святах, а також у міжнародних фестивалях, конкурсах. У 2015 році ансамбль танцю став лауреатом районної премії ім. Романа Федоріва. Уже понад 50 років колектив зачаровує глядачів різнобарв’ям українського танцю. Зараз народний аматорський ансамбль танцю «Тисменичанка» працює над відродженням традицій українських танців, популяризацією їх серед молоді, з метою збереження хореографічної спадщини українського народу.

 

join-us-facebook 
1645021179
 
ЦНАП
 
diia1-1
 
gid1
 
єдопомога
 
265x245
 протидія насильству
 
el vpered
 
Фотоклуб КОЛУМБ м.Тисмениця