header-new2

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

Статті

МИТРОПОЛИТ ЕПІФАНІЙ ВІДВІДАВ ТИСМЕНИЦЬКУ ГРОМАДУ

7У вівторок, 25 червня, побував з візитом у Тисменицькій громаді Митрополит Київський і всієї України Блаженнійший Епіфаній. Предстоятель Православної Церкви України очолив подячний молебень з посвяченням кивотів у храмі Покрови Пресвятої Богородиці села Слобідка. Подію відвідали міський голова Тетяна Градюк, заступник міського голови Володимир Цапай, депутат Тисменицької міської ради Іван Тимчук, духовенство ПЦУ, мешканці Слобідки та навколишніх сіл.
За жертовну любов та віддану працю на благо Української Помісної Православної Церкви і побожного народу орденом святої рівноапостольної княгині Ольги нагороджено міського голову Тетяну Градюк. Міський голова зазначила, що присвячує цю високу нагороду усьому духовенству Тисменицької громади.
Також Блаженнійший Епіфаній відзначив мешканців Слобідки Благословенними грамотами, а настоятеля храму протоієрея Олега Богака хрестом Предстоятеля.
Зауважимо, у межах візиту на Прикарпаття Митрополит Київський і всієї України Блаженнійший Епіфаній очолив Всеукраїнську прощу до Манявського монастиря на честь ікони Божої Матері "Ізбавительниці".
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
join-us-facebook 
1645021179
 
ЦНАП
 
diia1-1
 
gid1
 
єдопомога
 
265x245
 протидія насильству
 
el vpered
 
Фотоклуб КОЛУМБ м.Тисмениця