header-new2

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

Президенти Володимир Зеленський і Джо Байден підписали найсильнішу угоду з усіх, які були між Україною і США за час незалежності України

Угода Україна СШАУчора Президент України Володимир Зеленський і Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден підписали одну із найважливіших двосторонніх угод.
За словами Володимира Зеленського, підписання угоди дозволяє вийти на рівень справжнього союзництва, і це безперечне досягнення України.
«Ніколи раніше такої сильної угоди між Україною та США не було, - зазначив Глава держави. - Це справді історичний день. Ми підписали найсильнішу угоду між Україною та США за весь час нашої незалежності».
Угода містить дуже детальну юридично зобов’язувальну частину, і це – надійність підтримки незалежності України з боку Америки.
Вона включає безпекові гарантії від Сполучених Штатів засновані, зокрема, на сталості рівня безпекової та оборонної підтримки. І не лише на час цієї війни, а й на час миру після війни.
Також в угоді чітко зазначено, що Америка підтримує зусилля України для перемоги в цій війні. Окрім того, хороші позиції щодо зброї для нашого захисту. Дуже конкретно – про системи «Петріот», постачання Україні ескадрилей винищувачів.
Разом з тим угода містить також і питання справедливої відповідальності росії за цю війну та за намагання знищити українців. Америка підтримує і справедливу компенсацію шкоди, завданої російськими ударами, і опрацювання шляхів, щоб заморожені російські активи були використані задля захисту та відновлення України.
Дякуємо Президентові Байдену та команді, Конгресу Сполучених Штатів за підтримку. Дякуємо всьому американському народу за солідарність з нами!
join-us-facebook 
1645021179
 
ЦНАП
 
diia1-1
 
gid1
 
єдопомога
 
265x245
 протидія насильству
 
el vpered
 
Фотоклуб КОЛУМБ м.Тисмениця