Розпорядження міського голови від 18 червня 2026 року № 179-р «Про підготовку до опалювального періоду 2026-2027 років»

розпорядженняКеруючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, з метою забезпечення надійної та стабільної роботи підприємств, установ, організацій, розташованих на території громади та надання мешканцям необхідного рівня послуг в опалювальний період:

1. Керівникам бюджетних установ, організацій, закладів, комунальних підприємств, старостам старостинських округів, відповідальним за газове (теплове) господарство:

- вжити  вичерпних заходів щодо підготовки об'єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2026-2027 років відповідно до вимог чинного законодавства;

- забезпечити проведення перевірки технічного стану обладнання, інженерних мереж та систем опалення;

- провести інвентаризацію споживання енергоресурсів та забезпечити постійний контроль за їх раціональним використанням.    

2. Рекомендувати об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків (управителям) забезпечити виконання комплексу заходів з підготовки житлового фонду до проходження опалювального періоду 2026-2027 років.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Володимира Цапая.

 

 

Міський голова                                                                Тетяна ГРАДЮК